Web Siteleri, Günümüzde en etkili ve en düşük maliyetli tanıtım ve reklam aracı olarak kullanılmaktadır. Tanıtım ve reklam bir firmanın sürekliliğinde ve başarıya ulaşmasında en önemli etkendir. Dizayn34.com tam olarak burada devreye girerek sizlerin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap veriyor.

Dizayn34.com ; 49 TL'den başlayan fiyatlarla, web sitenizi belirttiğiniz alan adı içine kurar. Foksiyonel bir yönetim paneli sayesinde kimseye ihtiyaç duymadan sitesinizi istediğiniz zaman günceleme fırsatını sizlere sunuyor. Panelinizdeki destek modülü ile taleplerinize kısa süre içerisinde cevap verir, çözüm üretir.

Yönetim Paneli
Fonksiyonel Yönetim paneli sayesinde istediğiniz zaman siteniz üzerinde değişiklik yapmaya olanak bulabilirsiniz.

Ekonomik
Dizayn34.com sizlere neredeyse hosting fiyatına sizleri site sahibi yapıyor. Ayrıca siteniz bizim sunucumuzda barındığından teknik olaylarla biz ilgileniyoruz. Böylelikle siteniz herhangi bir teknik sorunla karşılaştığında sizlerin hiç bir şey yapmasına gerek kalmıyor.

Arama Motorları
SEO Ingilizce karşılığı olan Search Engine Optimization veya Search Engine Optimizer kelimesinin karşılığıdır. Türkçe olarak Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Site veya sayfalarınızın Arama Motorları tarafından daha kolay bulunup indekslenmesı ve Arama Sonuç Sayfalarında üst sıralarda çıkmasını sağlamak amacıyla site veya sayfalarınıza uygulanan işlemlere seo adı verilmektedir. Yaptığımız temalarda kod hatalarından arındırılıyor. Böylelikle indekslenmesi daha kolay.

Teknik Destek
Müşteri memnuniyeti bizler için önemli. Kendi panelinizden oluşturduğunuz destek taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermeye çalışıyoruz.

dizayn34 fiyat listesi

Web Tasarım